O nás

Závod servisních služeb - Dvůr Králové nad Labem

 

 

 


 

 

Počátky naší činnosti, týkající se balicích strojů, můžeme datovat od poloviny 80. let 20. století. V této době byla založena servisní dílna ve Dvoře Králové nad Labem - Závod servisních služeb jako pomocné servisní pracoviště pro společnost NAGEMA (NDR) pro teritorium ČSSR, PLR a další státy bývalého RVHP. O 10 let později byla činnost firmy NAGEMA v Německu kompletně ukončena, závod byl uzavřen a veškeré know-how, dokumentace, díly, přípravky a další specifické nástroje pro aktivity firmy NAGEMA v mlékárenském sektoru byly odkoupeny společností MILCOM a.s.

 

Firma MILCOM a.s. se do roku 2002 věnovala hlavně výrobě náhradních dílů, opravám a generálním opravám mlékárenských strojů. Od roku 2002 jsme opět obnovili výrobu nových strojů, především se zaměřením na balení másla a tvarohu.

 

Máme mnohaleté zkušenosti s balením pastovitých produktů, a proto jsme se rozhodli náš stroj i nadále modernizovat a inovovat. Víme, jaké požadavky mají naši zákazníci, a naším plánem je maximálně se přizpůsobit jejich požadavkům na širší škálu formátů (tvar a velikost balení), na přizpůsobení stroje na další produkty (kvasnice, bujón) a na vylepšení hygieničnosti balení produktu důkladným uzavíráním balení tepelným zavařováním.

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 


Condetta


adresa:

MILCOM a.s.

Hradecká 1456

544 01 Dvůr Králové nad Labem

 

GPS Loc:
50° 25' 53.959" N
15° 49' 27.268" E  

 

 

 

 
   
Nacházíte se: Home > Závod DVŮR > O nás >
csen

E-SHOP